حلال ۴۱۰ | solvent 410

یک حلال مبتنی بر هیدروکربن است که در صنایع مختلفی مانند رنگ، پلاستیک و شیمی استفاده می‌شود . این حلال در فرآیند تولید پنتان بر اساس مقدار گوگرد و عوامل تقطیری محصول فرعی تولید شده استخراج می‌شود. حلال ۴۱۰ به عنوان یک محلول کننده و گریز از چربی در رنگرزی استفاده می‌شود. این مایع بی‌رنگ اغلب در بشکه‌ها به فروش می‌رسد. همچنین می‌تواند به عنوان یک تمیز کننده استفاده شود.

ویژگی :
حلال ۴۱۰ در دسته حلال هایی قرار می گیرد که از نظر شیمیایی پایدار بوده و سرعت تبخیر بالایی دارند. این محصولات عمدتاً در پوشش های ضد خوردگی کاربرد دارند و مهمترین کاربرد آنها در صنعت رنگ و پلاستیک می باشد. در رنگرزی از حلال ۴۱۰ به عنوان رقیق کننده و چربی گیر استفاده می شود و همچنین مایعی بی رنگ است که بیشتر به صورت بشکه ای به فروش می رسد. در حال حاضر یکی از حلال های پر تقاضا در بازار حلال ۴۱۰ است که یکی از ترکیبات هیدروکربنی است.
این ماده حلالیت کمی در آب دارد و قابل اشتعال است. این محصول از نفت سفید به دست می آید و هر چه مواد معطر موجود در آن بیشتر باشد قدرت انحلال آنها بیشتر می شود.

شرایط نگهداری:
سیستم های حمل و نقل این ماده باید تمیز، خشک، بدون بو و زنگ زدگی باشند و باید آن را در ظرف اصلی و MSDS و نکات ایمنی مکانی خشک، خنک و دارای تهویه نگهداری کرد.

راهنمای خرید:

ارائه اطلاعات کامل در مورد مواردی مانند قیمت، بسته‌بندی، حجم و شرایط خرید حلال ۴۰۲ با واحد فروش از طریق کانالهای ارتباطی قابل انجام می باشد.

اطلاعات فنی حلال 410